ZUSAH2.4X21.8
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH2.4X21.8
Descripción:
Buna-N O-Ring - 2.4mm Wide 21.8m
En stock : 742
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.858" (21.79mm)
Width / Cross Section 0.094" (2.40mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.047" (26.60mm)