ZUSAH2.4X23.3
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH2.4X23.3
Descripción:
Buna-N O-Ring - 2.4mm Wide 23.3m
En stock : 15
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.917" (23.29mm)
Width / Cross Section 0.094" (2.40mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.106" (28.10mm)