ZUSAH2.4X29.6
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH2.4X29.6
Descripción:
Buna-N O-Ring - 2.4mm Wide 29.6m
En stock : 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.165" (29.60mm)
Width / Cross Section 0.094" (2.40mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.354" (34.40mm)