ZUSAH2.4X3
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH2.4X3
Descripción:
Buna-N O-Ring - 2.4mm Wide 3mm I
En stock : 13
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.118" (3.00mm)
Width / Cross Section 0.094" (2.40mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.307" (7.80mm)