ZUSAH2.4X33.3
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH2.4X33.3
Descripción:
Buna-N O-Ring - 2.4mm Wide 33.3m
En stock : 16
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.311" (33.30mm)
Width / Cross Section 0.094" (2.40mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.500" (38.10mm)