ZUSAH2.4X41.6
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH2.4X41.6
Descripción:
Buna-N O-Ring - 2.4mm Wide 41.6m
En stock : 4
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.638" (41.61mm)
Width / Cross Section 0.094" (2.40mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.827" (46.40mm)