ZUSAH2.4X51.6
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH2.4X51.6
Descripción:
Buna-N O-Ring - 2.4mm Wide 51.6m
En stock : 6
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 2.031" (51.60mm)
Width / Cross Section 0.094" (2.40mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.220" (56.40mm)