ZUSAH2.4X5.6
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH2.4X5.6
Descripción:
Buna-N O-Ring - 2.4mm Wide 5.6mm
En stock : 240
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.220" (5.60mm)
Width / Cross Section 0.094" (2.40mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.409" (10.40mm)