ZUSAH2.4X57.6
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH2.4X57.6
Descripción:
Buna-N O-Ring - 2.4mm Wide 57.6m
En stock : 36
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 2.268" (57.61mm)
Width / Cross Section 0.094" (2.40mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.457" (62.40mm)