ZUSAH2.4X8
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH2.4X8
Descripción:
Buna-N O-Ring - 2.4mm Wide 8mm I
En stock : 15
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.315" (8.00mm)
Width / Cross Section 0.094" (2.40mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.504" (12.80mm)