ZUSAH2.4X9.3
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH2.4X9.3
Descripción:
Buna-N O-Ring - 2.4mm Wide 9.3mm
En stock : 50
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.366" (9.30mm)
Width / Cross Section 0.094" (2.40mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.555" (14.10mm)