ZUSAH2.4X9.6
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH2.4X9.6
Descripción:
Buna-N O-Ring - 2.4mm Wide 9.6mm
En stock : 16
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.378" (9.60mm)
Width / Cross Section 0.094" (2.40mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.567" (14.40mm)