ZUSAH2.4X9.8
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH2.4X9.8
Descripción:
Buna-N O-Ring - 2.4mm Wide 9.8mm
En stock : 2
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.386" (9.80mm)
Width / Cross Section 0.094" (2.40mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.575" (14.60mm)