ZUSAH2.5X10
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH2.5X10
Descripción:
Buna-N O-Ring - 2.5mm Wide 10mm
En stock : 160
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.394" (10.00mm)
Width / Cross Section 0.098" (2.49mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.591" (15.00mm)