ZUSAH2.5X103
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH2.5X103
Descripción:
Buna-N O-Ring - 2.5mm Wide 103mm
En stock : 9
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 4.055" (103.00mm)
Width / Cross Section 0.098" (2.49mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 4.252" (108.00mm)