ZUSAH2.5X135
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH2.5X135
Descripción:
Buna-N O-Ring - 2.5mm Wide 135mm
En stock : 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 5.315" (135.00mm)
Width / Cross Section 0.098" (2.49mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 5.512" (140.00mm)