ZUSAH2.5X148
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH2.5X148
Descripción:
Buna-N O-Ring - 2.5mm Wide 148mm
En stock : 3
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 5.827" (148.00mm)
Width / Cross Section 0.098" (2.49mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 6.024" (153.00mm)