ZUSAH2.5X17
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH2.5X17
Descripción:
Buna-N O-Ring - 2.5mm Wide 17mm
En stock : 232
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.669" (17.00mm)
Width / Cross Section 0.098" (2.49mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.866" (22.00mm)