ZUSAH2.5X57
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH2.5X57
Descripción:
Buna-N O-Ring - 2.5mm Wide 57mm
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 2.244" (57.00mm)
Width / Cross Section 0.098" (2.49mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.441" (62.00mm)