ZUSAH2.5X6.5
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH2.5X6.5
Descripción:
Buna-N O-Ring - 2.5mm Wide 6.5mm
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.256" (6.50mm)
Width / Cross Section 0.098" (2.49mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.453" (11.50mm)