ZUSAH2.5X69
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH2.5X69
Descripción:
Buna-N O-Ring - 2.5mm Wide 69mm
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 2.717" (69.00mm)
Width / Cross Section 0.098" (2.49mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 2.913" (74.00mm)