ZUSAH2.5X7
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH2.5X7
Descripción:
Buna-N O-Ring - 2.5mm Wide 7mm I
En stock : 7
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.276" (7.00mm)
Width / Cross Section 0.098" (2.49mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.472" (12.00mm)