ZUSAH2.5X75
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH2.5X75
Descripción:
Buna-N O-Ring - 2.5mm Wide 75mm
En stock : 3
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 2.953" (75.00mm)
Width / Cross Section 0.098" (2.49mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 3.150" (80.00mm)