ZUSAH2.5X85
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH2.5X85
Descripción:
Buna-N O-Ring - 2.5mm Wide 85mm
En stock : 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 3.346" (85.00mm)
Width / Cross Section 0.098" (2.49mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 3.543" (90.00mm)