ZUSAH2.5X87
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH2.5X87
Descripción:
Buna-N O-Ring - 2.5mm Wide 87mm
En stock : 20
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 3.425" (87.00mm)
Width / Cross Section 0.098" (2.49mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 3.622" (92.00mm)