ZUSAH2.5X90
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH2.5X90
Descripción:
Buna-N O-Ring - 2.5mm Wide 90mm
En stock : 12
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 3.543" (90.00mm)
Width / Cross Section 0.098" (2.49mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 3.740" (95.00mm)