ZUSAH2.5X94
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH2.5X94
Descripción:
Buna-N O-Ring - 2.5mm Wide 94mm
En stock : 20
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 3.701" (94.00mm)
Width / Cross Section 0.098" (2.49mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 3.898" (99.00mm)