ZUSAH2.5X97
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH2.5X97
Descripción:
Buna-N O-Ring - 2.5mm Wide 97mm
En stock : 18
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 3.819" (97.00mm)
Width / Cross Section 0.098" (2.49mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 4.016" (102.00mm)