ZUSAH2.62X11.91
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH2.62X11.91
Descripción:
Buna-N O-Ring - 2.62mm Wide 11.9
En stock : 9
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.469" (11.91mm)
Width / Cross Section 0.103" (2.62mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.675" (17.15mm)