ZUSAH2.65X25.8
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH2.65X25.8
Descripción:
Buna-N O-Ring - 2.65mm Wide x 25
En stock : 63
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.016" (25.81mm)
Width / Cross Section 0.104" (2.65mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.224" (31.10mm)