ZUSAH2.65X37.5
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH2.65X37.5
Descripción:
Buna-N O-Ring - 2.65mm Wide x 37
En stock : 13
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.476" (37.50mm)
Width / Cross Section 0.104" (2.65mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.685" (42.80mm)