ZUSAH2.7X12.1
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH2.7X12.1
Descripción:
Buna-N O-Ring - 2.7mm Wide 12.1m
En stock : 3
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.476" (12.09mm)
Width / Cross Section 0.106" (2.69mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.689" (17.50mm)