ZUSAH2.7X16
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH2.7X16
Descripción:
Buna-N O-Ring - 2.7mm Wide 16mm
En stock : 15
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.630" (16.00mm)
Width / Cross Section 0.106" (2.69mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.736" (18.70mm)