ZUSAH2.7X18
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH2.7X18
Descripción:
Buna-N O-Ring - 2.7mm Wide 18mm
En stock : 14
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.709" (18.00mm)
Width / Cross Section 0.106" (2.69mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.815" (20.70mm)