ZUSAH2.7X20
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH2.7X20
Descripción:
Buna-N O-Ring - 2.7mm Wide 20mm
En stock : 120
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.787" (20.00mm)
Width / Cross Section 0.106" (2.69mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.894" (22.70mm)