ZUSAH2X103
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH2X103
Descripción:
Buna-N O-Ring - 2mm Wide 103mm I
En stock : 2
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 4.055" (103.00mm)
Width / Cross Section 0.079" (2.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 4.213" (107.00mm)