ZUSAH2X18
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH2X18
Descripción:
Buna-N O-Ring - 2mm Wide 18mm ID
En stock : 419
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.709" (18.00mm)
Width / Cross Section 0.079" (2.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.866" (22.00mm)