ZUSAH2X18.5
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH2X18.5
Descripción:
Buna-N O-Ring - 2mm Wide 18.5mm
En stock : 4
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.728" (18.50mm)
Width / Cross Section 0.079" (2.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.886" (22.50mm)