ZUSAH2X188
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH2X188
Descripción:
Buna-N O-Ring - 2mm Wide 188mm I
En stock : 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 7.402" (188.00mm)
Width / Cross Section 0.079" (2.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 7.559" (192.00mm)