ZUSAH2X194
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH2X194
Descripción:
Buna-N O-Ring - 2mm Wide 194mm I
En stock : 59
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 7.638" (194.00mm)
Width / Cross Section 0.079" (2.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 7.795" (198.00mm)