ZUSAH2X19.5
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH2X19.5
Descripción:
Buna-N O-Ring - 2mm Wide 19.5mm
En stock : 29
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.768" (19.50mm)
Width / Cross Section 0.079" (2.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.925" (23.50mm)