ZUSAH2X20
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH2X20
Descripción:
Buna-N O-Ring - 2mm Wide 20mm ID
En stock : 501
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.787" (20.00mm)
Width / Cross Section 0.079" (2.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.945" (24.00mm)