ZUSAH2X21
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH2X21
Descripción:
Buna-N O-Ring - 2mm Wide 21mm ID
En stock : 118
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.827" (21.00mm)
Width / Cross Section 0.079" (2.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.984" (25.00mm)