ZUSAH2X23
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH2X23
Descripción:
Buna-N O-Ring - 2mm Wide 23mm ID
En stock : 6
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.906" (23.00mm)
Width / Cross Section 0.079" (2.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.063" (27.00mm)