ZUSAH2X28
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH2X28
Descripción:
Buna-N O-Ring - 2mm Wide 28mm ID
En stock : 15
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.102" (28.00mm)
Width / Cross Section 0.079" (2.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.260" (32.00mm)