ZUSAH2X30
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH2X30
Descripción:
Buna-N O-Ring - 2mm Wide 30mm ID
En stock : 18
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.181" (30.00mm)
Width / Cross Section 0.079" (2.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.339" (34.00mm)