ZUSAH2X31
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH2X31
Descripción:
Buna-N O-Ring - 2mm Wide 31mm ID
En stock : 13
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.220" (31.00mm)
Width / Cross Section 0.079" (2.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.378" (35.00mm)