ZUSAH2X3.5
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH2X3.5
Descripción:
Buna-N O-Ring - 2mm Wide 3.5mm I
En stock : 9
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 0.138" (3.50mm)
Width / Cross Section 0.079" (2.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 0.295" (7.50mm)