ZUSAH2X37
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH2X37
Descripción:
Buna-N O-Ring - 2mm Wide 37mm ID
En stock : 137
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.457" (37.00mm)
Width / Cross Section 0.079" (2.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.614" (41.00mm)