ZUSAH2X39
USA Sealing
Producto No:
ZUSAH2X39
Descripción:
Buna-N O-Ring - 2mm Wide 39mm ID
En stock : 17
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Series -
Diameter - Inside 1.535" (39.00mm)
Width / Cross Section 0.079" (2.00mm)
Product Status Active
Diameter - Outside 1.693" (43.00mm) 1-11/16"